gsp.ro Myjob.ro

Companie
Foron SRL
Posturi disponibile
1
Domeniu
Inginerie / Tehnologie
Nivel experienta
3 - 5 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Scoala profesionala
Nivel salarial
Confidential
Localitate
Satu Mare
Tara
ROMANIA
Valabilitate
Pana la data 01-01-2012
Numar de aplicatii
0
Foron SRL

Caut sondor foraje puturi apa Satu Mare

Expira la: 01-01-2012

Descrierea postului
Caut sondor cu experienta pentru un loc de munca in domeniul forajelor pentru apa , in judetul Satu Mare si care sa fie dornic sa se deplaseze si in judetele limitrofe si sa aiba permis de conducere categoria B (obligatoriu). Viitorul candidat va opera/intretine o instalatie de foraj electrica pe care la nevoie va trebui sa o repare

Cerinte

Descrierea firmei
Foraje puturi apa

Sursa: Caut sondor foraje puturi apa Satu Mare

Job expirat